Blog

Przenieś do nas domenę

Twój dotychczasowy operator ma wygórowane stawki za odnowienie domeny? nie zapewnia odpowiedniego poziomu usługi? chcesz przenieść obsługę domen do nas. Naszym celem jest maksymalne uproszczenie całego procesu, aby nie zajmować zbyt wiele Twojego cennego czasu. U nas masz pewność stałych kosztów odnowienia. Przejrzysta oferta bez ukrytych haczyków! Aby przetransferować domenę wystarczy w panelu klienta zgłosić chęć przeniesienia domeny podając jej nazwę razem z rozszerzeniem oraz autoryzacyjny kod authinfo. Transfer zostanie rozpoczęty automatycznie. W ramach promocji przy każdym transferze domeny otrzymujesz bonusowe trzy miesiące ważności konta hostingowego.

Zmiana hostingu? Pomożemy!

Nie jesteś zadowolony z dotychczasowej usługi hostingowej, kończy się okres trwania umowy lub najzwyczajniej mamy lepszą ofertę 🙂 wystarczy zgłosić nam chęć zmiany hostingu. Nasi administratorzy zajmą się procesem przenosin, a Ty będziesz na bieżąco informowany o jego postępie. Co najistotniejsze, Twoja strona będzie widoczna w sieci przez cały czas. W ramach promocji przy migracji hostingu do naszej firmy dodajemy bonusowe trzy miesiące ważności usługi dla Twojego konta.

Gwarancja jakości lub zwrot kosztów

Wiemy co robimy oraz w jaki sposób świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dlatego dajemy Tobie możliwość przekonania się o tym, bez ponoszenia żadnego ryzyka! Już teraz, jeśli zarejestrujesz w naszej firmie dowolny pakiet hostingowy masz pewność, że jeśli w ciągu 30 dni nie uda nam się dostarczyć Tobie satysfakcjonującej usługi, to otrzymasz pełny zwrot kosztów.

Nowy system zarządzania domen

Za moment udostępnimy rozbudowany system zarządzania domen. Znajdą się w nim opcje modyfikacji takich parametrów jak: DNS, Rekordy A, CNAME, MX, NS, SOA, TXT, SRV. Pełna edycja dostępu pozwala na zdefiniowanie adresu serwera dla konkretnej usługi, inaczej mówiąc można będzie wskazać dowolny serwer, który udostępnia daną usługę dla domeny.

Wprowadzamy do oferty również nowe rozszerzenia domen globalnych. W ciągu kilku dni udostępnimy nowe opcje razem ze szczegółową ofertą rejestracji i odnowień domen.

Przeniesienie usługi do nowej oferty

W celu przeniesienia konta na nowy serwer łącznie ze zgromadzonymi na nim danymi wystarczy złożyć zamówienie rejestrując nowe konto klienta w systemie przez formularz zamówienia.

Nowe zamówienie powinno posiadać taką samą nazwę domeny lub login, email z konta zarejestrowanego w poprzedniej ofercie.

Wszelkie dane umieszczone na koncie zostaną przeniesione automatycznie do nowej usługi w ciągu kilku godzin. Gdyby nastąpiły komplikacje prosimy o wysłanie zgłoszenia technicznego z informacją o problemie w panelu klienta.

Uruchomienie programu partnerskiego

Program partnerski polega na udostępnieniu linku, który przekierowuje do naszej oferty. Jeżeli potencjalny klient kliknie w link, zamówi usługę i opłaci zamówienie, partner otrzymuje prowizję, która zasila jego osobiste konto.

Za udział w programie otrzymujesz stałą prowizję 25% za każde zamówienie poleconego klienta. Możliwość opłacenia własnych usług ze zgromadzonych środków lub wypłata na wskazane konto bankowe.

W celu aktywacji programu partnerskiego wystarczy zalogować się do panelu klienta i aktywować opcję w sekcji nasz program partnerski.

Załóż konto już dziś i zarabiaj z nami!

Darmowe subdomeny w ofercie

Oferujemy darmowe subdomeny w ramach oferty hostingu. Nazwy rozszerzeń z jakich można skorzystać:

pdg.pl

mypage.pl

Podczas składania zamówienia wystarczy wybrać dowolną własną nazwę w oferowanych subdomenach. Istnieje możliwość zamówienia dowolnej ilości subdomen. Usługa jest darmowa w zamach zakupionego pakietu hostingu.

Nowe PDG.pl na nowy 2019 rok!

W obszarze naszej działalności zaszły szeroko idące zmiany razem z przywitaniem nowego 2019 roku. Pragniemy wzbudzić Państwa zaufanie oferując nowe usługi na jeszcze wyższym poziomie. Gwarantujemy nieustanne innowacje wdrażane do oferty hostingu oraz domen. Z okazji aktualnie wprowadzonych nowości udostępniamy kod promocyjny o treści: „NowePDG”, który obniża wartość każdego zamówienia -50%. Życzymy wam spełnienia obranych celów w nadchodzącym roku 🙂

Aktywacja certyfikatu SSL

Uruchomiliśmy certyfikat SSL w naszej ofercie. Wszystkie pakiety usług otrzymały domyślnie darmowe wsparcie dla połączeń zabezpieczonych certyfikatem. Certyfikat SSL sprawie, że informacje między użytkownikiem strony, a serwerem przesyłane są w sposób tajny, nikt poza uprawnionymi do tego osobami nie ma dostępu do danych użytkownika. Dzięki protokołowi SSL wszystkie hasła i poufne dane są zabezpieczone.

Firmowy Blog ;)

Witamy na blogu naszej działalności. Będziemy w tym miejscu publikować informację z codziennego życia firmy i nie tylko. Znajdziecie Państwo tutaj zawsze aktualne promocje, nowości, inwestycje oraz wszelkie inne interesujące działania związane z naszą ofertą. Postaramy się również wspominać o nowinkach ze świata hostingu, domen i pokrewnych dziedzin informatyki. Zapraszamy do biernego odwiedzenia naszego bloga! do zobaczenia wkrótce 🙂